2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Levering en ondersteuning centraal zaaksysteem
Beschreibung: De GR de Bevelanden heeft een overeenkomst met Decos Join B.V. ten behoeve van het leveren, ondersteunen en het gebruik kunnen maken van een centraal zaaksysteem. Deze overeenkomst loopt af op 30 april 2027. De GR de Bevelanden heeft het voornemen om met Decos Join B.V. een nieuwe overeenkomst te sluiten om zo de continuïteit van de bedrijfsvoering en dienstverlening te waarborgen gedurende een overgangsperiode naar een nieuwe werkwijze voor zaakgericht werken. zie toelichting.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie - Onderhoud gebouwen gemeente Goeree-Overflakkee
Interne Kennung: 1