2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ HALI NAMIOTOWEJ Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego nowej hali namiotowej pierwszej kategorii wyprodukowanej nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem podpisania umowy wraz ze szkoleniem personelu, której zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia, załączniku nr 12 do SWZ tj. Schemacie funkcjonalnym hali namiotowej oraz w projekcie umowy - załącznik nr 3 do SWZ. Rodzaj zamówienia: DOSTAWA
Vorherige Bekanntmachung: 526057-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie na okoliczność wyznaczenia krótszego terminu składnia ofert na dostawę fabrycznie nowej hali namiotowej z wyposażeniem prowadzonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 w zw. z art.132 i art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320, z późn. zm.) Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia w celu zabezpieczenia logistycznego i infrastrukturalnego nowo formowanej jednostki wojskowej i niemożności zachowania terminów wynikających z art. 138 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320, z późn. zm.) zamawiający skraca termin składnia ofert. Powyższe zadanie nie było przewidziane dotychczas w planie dostaw i usług IWsp SZ, a tym samym nie było przewidziane do realizacji przez Zamawiającego jako dysponenta środków budżetowych państwa III stopnia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego nowej hali namiotowej pierwszej kategorii wyprodukowanej nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem podpisania umowy wraz ze szkoleniem personelu, której zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy - załącznik nr 3 do SWZ. Rodzaj zamówienia: DOSTAWA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0