2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouwgebonden installaties Perceel 1
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van “Dagelijks E&W onderhoud” zijnde preventief, inspectief en correctief onderhoud en (technisch) beheeractiviteiten t.a.v. de werktuigbouwkundige en elektrotechnische gebouw gebonden installaties. Dagelijks E&W onderhoud zijnde het uitvoeren van preventief, inspectief en correctief onderhoud en (technisch) beheeractiviteiten t.a.v. de werktuigbouwkundige en elektrotechnische gebouw gebonden installaties.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik