647574-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Planungsleistungen im Bauwesen – Pannon-Víz Zrt. tervezés DBR 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pannon-Víz Zrt. tervezés DBR 2026-2028
Beschreibung: Ajánlatkérő az alábbi 3 kategóriában tervezési szolgáltatás beszerzésére 2026. november 01-től 2028. december 31-ig terjedő időszakra DBR-t hoz létre. A DBR keretében megindított ajánlattételi eljárások során az Ajánlatkérő által üzemeltetett víziközmű-hálózattal kapcsolatos tervezési feladatok kerülnek beszerzésre. I. kategória: Víziközmű tervezés: A kategória tartalmazza a - szennyvíz- csatorna hálózat tervezést - ivóvízhálózat tervezést - szennyvíztelep és annak rész-egységeinek tervezését - vízműtelep és annak rész-egységeinek tervezését - szükségszerű szakági egyeztetések lefolytatása - szükségszerű engedélyek/hozzájárulások beszerzése Keretösszeg a teljes időszakra (26 hónap): nettó 75.000.000, -Ft II. kategória: Villamos tervezés A kategória tartalmazza a - víziközmű létesítményekhez kapcsolódó villamos hálózat- ill. berendezések tervezése - napelem-rendszer tervezése - kisfeszültségű villamos hálózatok és elosztórendszerek/szekrények tervezése - erősáramú berendezések és villamosenergia-ellátó rendszerek tervezése - épületvillamossági rendszerek tervezése - épületautomatizálási rendszerek villamos tervezése - villámvédelmi és földelési rendszerek tervezése - tartalék energiaellátó rendszerek (aggregátor, UPS) tervezése - elektromos járműtöltő rendszerek tervezése - energiahatékonysági és villamosenergia-optimalizálási rendszerek tervezése - mérési, vezérlési és szabályozási rendszerek, folyamatirányítás tervezése - gyengeáramú rendszerek tervezése - tűzjelző rendszerek tervezése - ipari létesítmények villamos rendszereinek tervezése - villamos hálózatok rekonstrukciójának és korszerűsítésének tervezése - villamos fogyasztásmérési és elszámolási rendszerek tervezése - szükségszerű szakági egyeztetések lefolytatása - szükségszerű engedélyek/hozzájárulások beszerzése - Keretösszeg a teljes időszakra (26 hónap): nettó 10.000.000, -Ft III. kategória: Építészeti tervezés A kategória tartalmazza a - az üzemviteli, központi irányítási épületek tervezését a szakági tervezésekkel együtt - szükségszerű szakági egyeztetések lefolytatása - szükségszerű engedélyek/hozzájárulások beszerzése Keretösszeg a teljes időszakra (26 hónap): nettó 15.000.000, -Ft A terveknek meg kell felelniük különösen: - a Kbt. 58. § (2) bekezdés - a 322/2015.(X.30.) Korm. rendelet 16. § (1) bekezdés - a 91/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet 1. számú melléklete előírásainak.
Interne Kennung: EKR001842612026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001842612026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322200 Planung von Rohrleitungen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
647574-2026 - Competition
Hungary – Engineering design services – Pannon-Víz Zrt. tervezés DBR 2026-2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierEKR001842612026
Type of procedureOther multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierEKR001842612026/1
Additional classification (cpv): 71220000 Architectural design services, 71322200 Pipeline-design services, 71334000 Mechanical and electrical engineering services