2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding ICT Audiovisuele middelen (o.a. touchscreens) t.b.v. Stichting Openbaar Onderwijs Groningen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één Opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal vijf maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 augustus 2025 en eindigt van rechtswege op 1 augustus 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt acht jaar, tot uiterlijk 1 augustus 2033. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast. Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één Opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal vijf maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 augustus 2025 en eindigt van rechtswege op 1 augustus 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt acht jaar, tot uiterlijk 1 augustus 2033. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast. De netto opdrachtwaarde, exclusief BTW, voor Audiovisuele middelen was de afgelopen vier jaren, circa: € 335.000,00 per jaar. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: EA-20250326
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT Audiovisuele middelen
Beschreibung: De aanbesteding betreft één perceel. Hiervoor is gekozen om de volgende redenen: - het opknippen van de opdracht in kleinere percelen levert geen schaalvoordelen op en werkt kostenverhogend voor zowel Opdrachtnemer als Opdrachtgever, er is dan voor alle partijen meer capaciteit benodigd (FTE’s), om de opdracht(en) uit te voeren; - op basis van de huidige situatie en kennis van de markt is de verwachting dat nagenoeg dezelfde leveranciers inschrijven in de hier omschreven situatie als in een situatie waarin wel wordt gekozen voor meerdere percelen; - de geschiktheidseisen zijn zo laag mogelijk gehouden zodat het MKB, ook de relatief kleinere leveranciers, de mogelijkheid hebben om in te schrijven; - Openbaar Onderwijs Groningen, met name het ondersteuningsbureau, behoefte heeft aan één aanspreekpunt in de markt waarbij Openbaar Onderwijs Groningen zoveel als mogelijk wordt ontzorgd. Openbaar Onderwijs Groningen is van mening dat voldoende marktpartijen over voldoende capaciteit en specialisme beschikken om aan de gehele opdracht te kunnen voldoen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is: - het afsluiten van een (raam)overeenkomst met één Opdrachtnemer voor een periode van drie jaar, met een optie tot verlenging voor een periode van maximaal vijf maal één jaar. De keuze tot het al dan niet verlengen van de (raam)overeenkomst berust uitsluitend bij Opdrachtgever. De beoogde datum van ingang van de (raam)overeenkomst is 1 augustus 2025 en eindigt van rechtswege op 1 augustus 2028 tenzij de opdrachtgever kiest voor optionele verlenging(en). Maximale looptijd van de (raam)overeenkomst, indien wordt gekozen voor optionele verlengingen, bedraagt acht jaar, tot uiterlijk 1 augustus 2033. De beoogde datum van ingang kan, indien opdrachtgever dit noodzakelijk acht, aangepast worden naar een latere datum, waarbij de einddatum navenant wordt aangepast.