See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skaitmeninės mokymo priemonės fizikai III-IV gimnazijos klasėms sukūrimo paslaugos (Atviras konkursas)
Beschreibung: Tikslas – sukurti fizikos dalykui skirtą skaitmeninę mokymo priemonę (toliau – SMP), kurią naudodami mokiniai gautų atnaujintą ir skirtingais būdais pateiktą medžiagą, ją nag-rinėtų, atliktų įvairias užduotis ir įsivertintų savo pasiekimus. Pirkimo objektas – skaitmeninės mokymo priemonės fizikai III-IV gimnazijos kla-sėms sukūrimo paslaugos (toliau – Paslaugos). Pirkimas skaidomas į dvi dalis: I pirkimo dalis – skaitmeninės mokymo priemonės fizikos dalykui III gimnazijos klasei sukūrimo paslaugos; II pirkimo dalis – skaitmeninės mokymo priemonės fizikos dalykui IV gimnazijos klasei sukūrimo paslaugos. Paslaugų suteikimo terminas – ne ilgesnis nei 11 mėn. nuo Sutarties įsigaliojimo dienos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212931 Entwicklung von Schulungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Skaitmeninės mokymo priemonės fizikos dalykui III gimnazijos klasei sukūrimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Skaitmeninės mokymo priemonės fizikos dalykui IV gimnazijos klasei sukūrimo paslaugos
Interne Kennung: 2