647719-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Snížení energetické náročnosti školní jídelny ZŠ Tyršova, Rumburk – stavební úpravy a gastro provoz
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní jídelny ZŠ Tyršova, Rumburk – stavební úpravy a gastro provoz
Beschreibung: Veřejná zakázka je dělena na 2 části. Předmětem 1. části jsou stavební práce spočívající v regeneraci stávající budovy školní kuchyně a jídelny. Dojde k zateplení obvodových stěn kontaktním zateplovacím systémem, výměna výplně otvorů, sanaci a zateplení střechy, instalaci větracího VZT systému, dodávku a instalaci tepelného čerpadla, nové otopné soustavy, elektroinstalace, měření a regulace, zdravotechnické instalace. Současně dojde ke stavebním úpravám pro nový gastro provoz stávající budovy školní kuchyně a jídelny. Dojde úpravám vnitřních povrchů, podlahových konstrukcí, výplní otvorů, bourání konstrukcí, elektroinstalaci, zařizovacím předmětům, nátěrům, malbám, zdravotechnické instalaci. Předmětem 2. části je dodávka, montáž a zaučení obsluhy gastro zařízení pro školní jídelnu.
Interne Kennung: P25V00000006
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Snížení energetické náročnosti školní jídelny ZŠ Tyršova, Rumburk – stavební úpravy a gastro provoz - 1. část
Beschreibung: Předmětem 1. části jsou stavební práce spočívající v regeneraci stávající budovy školní kuchyně a jídelny. Dojde k zateplení obvodových stěn kontaktním zateplovacím systémem, výměna výplně otvorů, sanaci a zateplení střechy, instalaci větracího VZT systému, dodávku a instalaci tepelného čerpadla, nové otopné soustavy, elektroinstalace, měření a regulace, zdravotechnické instalace. Další stavební práce jsou pro nový gastro provoz stávající budovy školní kuchyně a jídelny. Dojde úpravám vnitřních povrchů, podlahových konstrukcí, výplní otvorů, bourání konstrukcí, elektroinstalaci, zařizovacím předmětům, nátěrům, malbám, zdravotechnické instalaci.
Interne Kennung: DBID: 929
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud v důsledku okolností, které nemůže ovlivnit zadavatel, ani dodavatel (např. prodloužení zadávacího řízení, řízení před ÚOHS), dojde k situaci, že předpokládaný termín zahájení stavby dle bodu 5.1 této zadávací dokumentace nebude možné dodržet, posune se předpokládaný termín jak pro zahájení, tak i pro dokončení stavby o dobu, po kterou trvá překážka, pro kterou nelze realizaci stavby zahájit. Termín ukončení stavby lze v průběhu realizace stavby prodloužit na základě dohody obou smluvních stran, pouze pokud nastane okolnost, kterou žádná ze smluvních nemůže ovlivnit (např. dlouhodobě nepříznivé povětrnostní podmínky apod.) a v důsledku níž nebudou moci stavební práce na díle probíhat, a to vždy o dobu trvání konkrétní nastalé překážky.
Los: LOT-0002
Titel: Snížení energetické náročnosti školní jídelny ZŠ Tyršova, Rumburk – stavební úpravy a gastro provoz - 2. část
Beschreibung: Předmětem 2. části jsou dodávky gastro vybavení, včetně montáže a zaučení obsluhy pro nový gastro provoz stávající budovy školní kuchyně a jídelny.
Interne Kennung: DBID: 930
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Beschreibung der Optionen: Pokud v důsledku okolností, které nemůže ovlivnit zadavatel, ani dodavatel (např. prodloužení zadávacího řízení, řízení před ÚOHS), dojde k situaci, že předpokládaný termín zahájení dodávky dle bodu 5.1 této zadávací dokumentace nebude možné dodržet, posune se předpokládaný termín jak pro zahájení, tak i pro dokončení dodávky o dobu, po kterou trvá překážka, pro kterou nelze realizaci dodávky zahájit.