See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering De raming van de opdracht betreft € 380.000,-. Uitgaande van onbeperkte looptijd (48 maanden).
Interne Kennung: BV 1023060
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aansprakelijkheidsverzekering dekt aansprakelijkheidsrisico’s op het gebied van personen-, zaak en vermogensschade, alsmede daaruit voortvloeiende gevolgschade van de gemeente Hardenberg.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen