2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Łochów w latach 2026-2027
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Łochów, w tym z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 2.Przedmiot zamówienia jest podzielony na cztery części: 1)Część I – odbiór odpadów zmieszanych (resztki po segregacji, w tym popiół) z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych; 2)Część II – odbiór odpadów selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych); 3)Część III – odbiór odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych). 4)Część IV – odbiór tekstyliów z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych). 3.Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łochów w czasie trwania usługi (dwa lata) stanowiąca podstawę do skalkulowania ceny oferty wynosi: 1)w Części I: zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne – 5620,00 Mg; 2)w Części II: (selektywnie zebrane) – 4434,00 Mg, w tym: a)papier i tektura - 200,00 Mg, b)szkło - 720,00 Mg, c)tworzywa sztuczne (i wielomateriałowe) - 1500,00 Mg, d)odpady wielkogabarytowe - 1010,00 Mg, e)ZSEE (sprzęt elektryczny i elektroniczny) - 60,00 Mg, f)przeterminowane leki - 2,00 Mg, g)odpady remontowo-budowlane - 780,00 Mg, h)opony - 120,00 Mg, i)farby - 2,00 Mg, 3) w Części III: (bioodpady) - 1880,00 Mg, 4)w Części IV: tekstylia (w tym odzież) – 120,00 Mg. 4.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej „SOPZ”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 6.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą oraz obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego w brzmieniu aktualnym na dzień realizacji zamówienia, zachowując najwyższy profesjonalny poziom.
Interne Kennung: WOA.271.1.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów zmieszanych (resztki po segregacji, w tym popiół) z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych
Beschreibung: 1. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łochów w czasie trwania usługi (dwa lata) stanowiąca podstawę do skalkulowania ceny oferty wynosi w Części I: zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne – 5620,00 Mg; 2.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej „SOPZ”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą oraz obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego w brzmieniu aktualnym na dzień realizacji zamówienia, zachowując najwyższy profesjonalny poziom.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0015
Titel: Odbiór odpadów selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych)
Beschreibung: 1. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łochów w czasie trwania usługi (dwa lata) stanowiąca podstawę do skalkulowania ceny oferty wynosi: w Części II: (selektywnie zebrane) – 4434,00 Mg, w tym: a)papier i tektura - 200,00 Mg, b)szkło - 720,00 Mg, c)tworzywa sztuczne (i wielomateriałowe) - 1500,00 Mg, d)odpady wielkogabarytowe - 1010,00 Mg, e)ZSEE (sprzęt elektryczny i elektroniczny) -60,00 Mg, f)przeterminowane leki - 2,00 Mg, g)odpady remontowo-budowlane - 780,00 Mg, h)opony - 120,00 Mg, i)farby - 2,00 Mg, 2.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej „SOPZ”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą oraz obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego w brzmieniu aktualnym na dzień realizacji zamówienia, zachowując najwyższy profesjonalny poziom.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0016
Titel: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych)
Beschreibung: 1. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łochów w czasie trwania usługi (dwa lata) stanowiąca podstawę do skalkulowania ceny oferty wynosi: w Części III: (bioodpady) - 1880,00 Mg 2.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej „SOPZ”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą oraz obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego w brzmieniu aktualnym na dzień realizacji zamówienia, zachowując najwyższy profesjonalny poziom.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0017
Titel: Odbiór tekstyliów z nieruchomości zamieszkanych i niezamieszkanych (w tym z Punktu Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych)
Beschreibung: 1. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Łochów w czasie trwania usługi (dwa lata) stanowiąca podstawę do skalkulowania ceny oferty wynosi: w Części IV: tekstylia (w tym odzież) – 120,00 Mg 2.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia, w tym zakres i opis, o którym mowa w art. 6f ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zawarty jest w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zwanym dalej „SOPZ”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3.Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4.Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą oraz obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego w brzmieniu aktualnym na dzień realizacji zamówienia, zachowując najwyższy profesjonalny poziom.
Interne Kennung: Część IV