647764-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zawarcie umowy ramowej na dostawy sprzętu informatycznego na potrzeby wyposażenia stanowisk pracy i laboratoriów komputerowych w US na 2025/2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na dostawy sprzętu informatycznego na potrzeby wyposażenia stanowisk pracy i laboratoriów komputerowych w US na 2025/2026 r.
BeschreibungZawarcie umowy ramowej na dostawy sprzętu informatycznego na potrzeby wyposażenia stanowisk pracy i laboratoriów komputerowych w US na 2025/2026 r.
Vorherige Bekanntmachung558655-2025
Interne KennungA-ZP.381.60.2025.WB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titelzawarcie umowy ramowej na dostawy sprzętu informatycznego na potrzeby wyposażenia stanowisk pracy i laboratoriów komputerowych w US na 2025/2026 r.
Beschreibungzawarcie umowy ramowej na dostawy sprzętu informatycznego na potrzeby wyposażenia stanowisk pracy i laboratoriów komputerowych w US na 2025/2026 r.