2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanalizácia a ČOV Modrany
Beschreibung: Predmetom zákazky je: Vypracovanie Projektovej dokumentácie PD 1, ktorá obsahuje: - vypracovanie SZ „Kanalizácia a ČOV Modrany“ - 6 vyhotovení, - vypracovanie PS „ Kanalizácia a ČOV Modrany“ - 6 vyhotovení, Zhotovenie Stavby, ktorá obsahuje: 1) Realizácia kanalizácie 2) Realizácia stavby ČOV 3) Vypracovanie Projektovej dokumentácie PD 2 a PD3, ktorá zahrňuje okrem iného aj: - vypracovanie RD „Kanalizácia a ČOV Modrany“ - 4 vyhotovenia, - projekt organizácie výstavby – 4 vyhotovenia, - geodetické zameranie zhotovenej Stavby „Kanalizácia a ČOV Modrany“ – 2 vyhotovenia, - vypracovanie prevádzkového a manipulačného poriadku „ČOV Modrany“ – 3 vyhotovenia. - zaškolenie obsluhy a uvedenie stavby „ČOV Modrany“ do skúšobnej prevádzky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001