Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Lokacija Naručitelja u Zagrebu
Wert
647790-2026 - Competition
Croatia – Software development services – Razvoj IP KC/HD
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Razvoj IP KC/HD
Description: Predmet nabave je unaprjeđenje postojećeg, odnosno uspostava modernog, centraliziranog i skalabilnog sustava za upravljanje incidentima, zahtjevima i komunikacijom unutar Carinske uprave, koji će omogućiti učinkovitiji operativni rad Helpdesk službe te unaprijediti kvalitetu korisničke podrške. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu Dokumentacije o nabavi – Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije.
Internal identifier: 5-VV-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72262000 Software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000