647795-2025 - Ergebnis
Tschechien – Polizeifahrzeuge – Speciální výjezdová dodávková vozidla 4x4 pro převoz nalezené munice - Rámcová dohoda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpeciální výjezdová dodávková vozidla 4x4 pro převoz nalezené munice - Rámcová dohoda
BeschreibungPředmětem je pořízení šesti kusů speciálních výjezdových dodávkových vozidel pro převoz nalezené munice, výbušnin a výbušných předmětů, se speciální vestavbou na technické prostředky a materiál určený pro ničení, manipulaci a vyprošťování nalezené munice. Požadovaná vozidla musí být výhradně nová z aktuální produkce.
Vorherige Bekanntmachung343823-2022
Interne KennungPPR-11451/ČJ-2022-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelSpeciální výjezdová dodávková vozidla 4x4 pro převoz nalezené munice - Rámcová Dohoda