647812-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Nová technologie vybavení kuchyně Nemocnice Kadaň II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNová technologie vybavení kuchyně Nemocnice Kadaň II
BeschreibungZadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 zákona na části: Část 1 – Stavební práce Část 2 – Dodávky Část 1 – Stavební práce Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky jsou stavební práce před instalaci instalací vybavení spočívajících ve vyspravení podlahy a pokládce podlahové krytiny v oblasti instalovaných přístrojů v rámci části 2 veřejné zakázky. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve výkresu dispozice a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací"), (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení). Část 2 – Dodávky Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka kuchyňského vybavení. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Stavební práce
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky jsou stavební práce před instalaci instalací vybavení spočívajících ve vyspravení podlahy a pokládce podlahové krytiny v oblasti instalovaných přístrojů v rámci části 2 veřejné zakázky. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve výkresu dispozice a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací"), (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung1
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45421151 Installation von Einbauküchen
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Dodávky
BeschreibungPředmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka kuchyňského vybavení. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39310000 Verpflegungseinrichtungen