2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tabletów multimedialnych wraz z etui i szkłem ochronnym dla Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa tabletów multimedialnych wraz z etui i szkłem ochronnym dla Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu pt. „Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa tabletów multimedialnych wraz z etui i szkłem ochronnym dla Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu pt. „Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie.