See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovizuális- és rendezvénytechnikai eszközök
Beschreibung: Kommentár Alapítvány részére hang-fény és színpadtechnikai eszközök beszerzése adásvételi szerződések keretében, az eszközök leszállítása és beüzemelése, valamint a kezelő személyzet oktatása -7 közbeszerzési részben. A feladat részletes leírását a szerződéstervezet, valamint az eszközök műszaki leríását is magában foglaló ártáblázat tartalmazza. 1. rész: Videótechnika 2. rész: LED poszter 3. rész: Hangtechnika 4. rész: Fénytechnika 5. rész: Mobil színpad 6. rész: Konferencia mikrofon + PTZ kamera rendszer 7. rész: Tolmácstechnika
Interne Kennung: EKR001875182026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Videótechnika
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi videotechnikai eszközök leszállítása és beüzemelése: Média szerver 1 3 db Média szerver 2 3 db prezentációs léptető központ 3 db Prezentációs távirányító 3 db Videó mixer/streamer 1 db 4K Videó mixer 2 db Okostábla 1 db Digitális megjelenítő 1 8 db Digitális megjelenítő 2 4 db Digitális megjelenítő 3 3 db Digitális megjelenítő 4 2 db Konverter1 5 db Konverter2 5 db Konverter3 3 db USB Capture 3 db 4K HDMI kábel készlet 1 készlet UHD-SDI kábel készlet 1 készlet Mobil konténer kábelek és tartozékok részére 1 db 500x500mm beltéri LED panel 30 m2 Tartalék alkatrész készlet beltéri LED panelekhez 1 készlet 500x500mm kültéri LED panel 20 m2 Tartalék alkatrész készlet kültéri LED panelekhez 1 készlet Mobil konténer LED panelek részére 30 db Videó Processzor 1 1 db Optikai konverter készlet a Videó processzor 1 részére 1 készlet Videó Processzor 2 1 db Optikai konverter készlet a Videó processzor 2 részére 1 készlet Moduláris padló állvány készlet 1 készlet 3x32A-es betáp rendszer a LED falak részére 2 készlet Fényképezőgép állvány 3 db Live stúdió kamera 4k 3 db Live stream és podcast videókeverő 1 db Stúdiókamerához lencse 3 db A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/1
Los: LOT-0002
Titel: LED poszter
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi LED poszter eszközök leszállítása és beüzemelése: LED poszter 6 db Mobil konténer LED poszterek részére 6 db Tartalék alkatrész készlet LED poszterek részére 1 készlet A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/2
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Hangtechnika
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi hangtechnikai eszközök leszállítása és beüzemelése: Digitális keverőpult 1 1 db Digitális stage box digitális keverőpul 1 részére 2 db Digitális keverőpult 2 2 db Aktív kétutas hangsugárzó 1 4 db Aktív kétutas hangsugárzó 2 4 db Aktív szubsugárzó 2 db Aktív oszlopos PA rendszer 1 2 db Aktív oszlopos PA rendszer 2 2 db Asztali kondenzátor mikrofon 3 db 4 csatornás digitális URH mikrofon rendszer 2 db Mikrofon kábel készlet 1 készlet Vonal leválasztók, illesztő trafók, konverterek 1 készlet Jelkábel készlet 6,35 mm-es JACK (TRS) csatlakozáshoz 1 készlet Állvány készlet 1 készlet Ethercon kábel készlet 1 készlet Mobil konténer kábelek és tartozékok részére 1 db Line array hangsugárzó 8 db Szállító készlet Line array hangsugárzókhoz 2 készlet Szubsugárzó 8 db Szállító készlet szubsugárzókhoz 4 készlet Függesztő készlet 1 készlet Hangfal kábel készlet 1 készlet Erősítő szett 2 készlet Csiptetős vezetéknélküli podcast mikrofon 2 db Asztali gémes podcast állvány 4 db Vezetékes podcast mikrofon 4 db Podcast hangkeverőpult 1 db Stúdió fejhallgató 5 db Stúdió fejhallgatóerősítő 2 db A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/3
Los: LOT-0004
Titel: Fénytechnika
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi fénytechnikai eszközök leszállítása és beüzemelése: Fényvezérlő pult 1 db Hálózati DMX/RDM interfész / konverter 2 db Mozgófejes fényvető (beam/wash) 12 db Mozgófejes fényvető (spot) 8 db LED Fényvető 8 db Akkumulátoros LED fényvető készlet 6 készlet DMX Splitter 2 db Vezeték nélküli DMX jelátvitel 3 készlet Moduláris Design állvány 6 készlet DMX kábel készlet 1 készlet 230V hálózati kábel készlet 1 készlet 230V hálózati elosztó készlet 1 készlet Kábelkötegelő tépőzár készlet 1 készlet Mobil konténer kábelek és tartozékok részére 2 db COB LED lámpa 4 db Stúdió fény állvány 4 db Soft bbox 4 db A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/4
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Mobil színpad
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi mobil színpad eszközök leszállítása és beüzemelése: 2x1m-es színpadelem 12 db 1x1m-es színpadelem 4 db 0,5x1m-es színpadelem 4 db Háromszög színpadelem 4 db körcikk színpadelem 4 db Színpadláb 20cm 30 db Színpadláb 40cm 30 db Színpadláb 60cm 30 db Állványorsó 30 db Gumi kerék 4-es szett 8 db Kerék adapter 30 db Adapter csavar 10 db Szoknyatartó profil 20 db Szoknyatartó profil 20 db Tépőzár szoknyatartó profilhoz (25m tekercs) 3 db Színpad szoknya 40cm magas 36 m Színpad szoknya 60cm magas 20 m Szállítokocsi 2x1m-es színpadelemekhez 2 db Szállítokocsi 1x1m-es színpadelemekhez 2 db Szállítókocsi kiegészítőkhöz 3 db Színpadlépcső 20/40cm 3 db Kábeltaposó kicsi 20 db Kábeltaposó közepes 10 db Moduláris szállítókocsi szett 1 szett Szállító koffer 2 db Polcrendszer 1 szett Polcrendszer 1 szett A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/5
Haupteinstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
Los: LOT-0006
Titel: Konferencia mikrofon + PTZ kamera rendszer
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi Konferencia mikrofon + PTZ kamera rendszer eszközök leszállítása és beüzemelése, a kezelő személyzet oktatása: Központ 1 db Vezérlő Szerver 1 db Audii ki/bemeneti bővítő egység 1 db Ethernet hálózat bővítő egység 1 db Mobil konténer központ, szerver és bővítő egységek részére 2 db Hozzászólói egység 30 db Mikrofon 30 db Fejhallgató 3 csomag Hozzászólói egység rendszerkábel 32 db Hozzászólói egység rendszerkábel 5 db Hozzászólói egység rendszerkábel 3 db Mobil konténer hozzászólói egységek részére 3 db Menedzsment Szerver 1 db PTZ kamera 4 db Kamera kontroller 1 db Szoftver licensz 30 db Szoftver licensz 8 db Szoftver licensz 1 db Szoftver licensz 1 db Szoftver licensz 1 db Rendszerintegráció 1 db Mobil konténer Menedzsment Szerver részére 1 db A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/6
Haupteinstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: Tolmácstechnika
Beschreibung: A beszerzés tárgya az alábbi tolmácstechnikai eszközök leszállítása és beüzemelése, a kezelő személyzet oktatása: Két személyes tolmácskabin 3 db Mobil konténer tolmácskabin részére 3 db Központ 1 db Vezérlő Szerver 1 db Mobil konténer Központ, és Szerver részére 2 db Monitor 1 db Transzmitter 1 db Szoftver licensz 4 db Audii ki/bemeneti bővítő egység 1 db Munkaállomás 12 db Mikrofon 12 db Tolmács fejhallgató 12 db Mobil konténer munkaállomások részére 6 db Infra sugárzó 4 db Mobil konténer Infra sugárzók részére 4 db Tolmács készülék 400 db Fejhallgató 41 csomag Akkumulátor 40 csomag Mobil konténer Tolmács készülékek részére 8 db Munkaállomás rendszerkábel 15 db Munkaállomás rendszerkábel 10 db Munkaállomás rendszerkábel 5 db Rendszerintegráció 1 db A részletes minőségi követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező, a műszaki leírást is tartalmazó ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás esetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. Ilyen esetekben a megjelölt márkanevű termék helyett azzal - a műszaki leírásban feltüntetett paraméterek tekintetében - egyenértékű vagy jobb termék is ajánlható. Ez esetben a szakmai ajánlatban (árazott ajánlati ártáblázatában) egyértelműen utalni kell erre a tényre, és külön mellékletben meg kell adni azokat az információkat, igazolásokat, amely alapján eldönthető, hogy a helyettesítő termék valóban egyenértékű-e a kért áruval. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata (árucímke, terméklap, gyártmánylap, vizsgálati jegyzőkönyv stb.). Helyettesítő termékek megajánlása esetén az ajánlattevőknek külön nyilatkozatot kell benyújtaniuk ezen termékek egyenértékűségére vonatkozóan.
Interne Kennung: EKR001875182026/7