647833-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích ve Frankfurtu 2026, v Lipsku 2027, Boloni 2027 a Frankfurtu 2027, převoz knih a materiálu a doprovodný servis na veletrhu v Londýně 2027
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění převozu a stavby 1 stánku a doprovodného servisu na veletrzích ve Frankfurtu 2026, v Lipsku 2027, Boloni 2027 a Frankfurtu 2027, převoz knih a materiálu a doprovodný servis na veletrhu v Londýně 2027
Beschreibung: převoz stánku a doprovodný servis
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: převoz stánku a související služby
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedeny v zadávací dokumentaci