647849-2026 - Wettbewerb
Litauen – Laborreagenzien – Reagentai ir papildomos priemonės automatinių hematologinių ir c reaktyvinio baltymo tyrimų atlikimui bei analizatorių panauda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reagentai ir papildomos priemonės automatinių hematologinių ir c reaktyvinio baltymo tyrimų atlikimui bei analizatorių panauda
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti reagentus ir papildomas priemones automatinių hematologinių ir c reaktyvaus baltymo tyrimų atlikimui bei panaudos būdu įsigyti integruotus automatinius analizatorius (3 vnt.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0