See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vispārīgā vienošanās par dažādu inženiersistēmu skaitītāju un to datu eksporta moduļu piegādi, uzstādīšanu un garantijas nodrošināšanu dažādās profesionālajās izglītības iestādēs un koledžās
Beschreibung: Vispārīgā vienošanās par dažādu inženiersistēmu skaitītāju un to datu eksporta moduļu piegādi, uzstādīšanu un garantijas nodrošināšanu dažādās profesionālajās izglītības iestādēs un koledžās
Interne Kennung: VIAA 2026/65 ERAF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38550000 Zähler, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 45330000 Installateurarbeiten, 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Siltuma skaitītāji
Los: LOT-0002
Titel: Elektrības skaitītāji