647879-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Javni linijski prijevoz putnika na području Šibensko-kninske županije
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javni linijski prijevoz putnika na području Šibensko-kninske županije
Beschreibung: Predmet nabave je Javni linijski prijevoz putnika na području Šibensko-kninske županije
Interne Kennung: 25/2023 – ponovljeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je Javni linijski prijevoz putnika na području Šibensko-kninske županije detaljno opisan u Knjizi 2 - Projektni zadatak koja je dio Dokumentacije o nabavi