2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flottaszolgáltatás beszerzése
Beschreibung: Flottaszolgáltatás beszerzése a KAV Nonprofit Kft. részére. A közbeszerzési eljárás tárgyát részletesen a BT-24 mező tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001254952024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő tárgyi közbeszerzési eljárás sikeres lefolytatásával megkötött szerződés keretében mindösszesen 46 db új gépjárműt akar használatba venni, amelyek forgalomba helyezve sem Magyarországon, sem pedig külföldön nem voltak, bemutató illetve próbajárműként nem használták, futásteljesítménye az átadás időpontjában maximum 500 km. Ajánlatkérő által igénybe venni kívánt gépjárművek bontása a következő: „A” típus (személyszállító gépjárművek 4. kategória) 22 db. „B” típus (személyszállító gépjárművek 5. kategória) 9 db. „C” típus (személyszállító gépjárművek 7. kategória) 13 db. „D” típus (személyszállító gépjárművek 8. kategória) 1 db. „E” típus (kisáruszállító haszongépjárművek 3. kategória) 1 db. Ajánlatkérő a gépjárművekre és a szolgáltatásra a 6/2022. (VIII. 31.) PM utasítás - az országosan kiemelt termékekre vonatkozó állami normatívákról 4. mellékletében, illetve az M0600 normatívában foglalt meghatározásokat érti a Műszaki leírásban foglalt eltérésekkel, az alábbiak szerint: Gépjárművek (0300000000), Személyszállító gépjárművek (0301000000), Haszongépjárművek (0302000000). Jelen közbeszerzési eljárás tárgya továbbá a gépjárművekhez kapcsolódó, a Műszaki leírásban és a Szerződéstervezetben rögzített flottakezelési szolgáltatások ellátása. Ajánlatkérő által beszerezni kívánt (flottakezelési) szolgáltatások a következők: a) Gépjármű megrendelés, forgalomba helyezés és átadás bonyolítása b) Gépjármű tartós bérletbe adása c) Biztosítás ügyintézése, díjfizetés a biztosítótársaság felé d) Káresemények biztosítási ügyintézése e) Téli-nyári gumicserék biztosítása, gumiabroncsok karbantartása, javítása f) Karbantartás, javítás g) Csereautó biztosítása h) Assistance-szolgáltatás i) Adó és illetékfizetés A nyertes ajánlattevő által ellátandó feladatokat részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumok, különösen a Műszaki leírás és Szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy a közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §-ának (3) bekezdésében foglaltak alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR001254952024/1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen