647898-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Altpapiersammlung – Verwerking OPK ten behoeve van Twente Milieu N.V. en de gemeente Hellendoorn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking OPK ten behoeve van Twente Milieu N.V. en de gemeente Hellendoorn
Beschreibung: Verwerken van OPK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511400 Altpapiersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Twente Milieu gebied A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: tweemaal met 12 maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Twente Milieu gebied B
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - gemeente Hellendoorn
2. Procedure
Procedure
Description: Verwerken van OPK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511400 Paper collecting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: tweemaal met 12 maanden
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - gemeente Hellendoorn
647898-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het verzamelen van oud papier – Verwerking OPK ten behoeve van Twente Milieu N.V. en de gemeente Hellendoorn
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Beschrijving: Verwerken van OPK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511400 Diensten voor het verzamelen van oud papier
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: tweemaal met 12 maanden
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003