See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rajka, középkori falfestmény restaurálása
Beschreibung: A Rajkai Szent Márton Római Katolikus Templom műemléki értéket képviselő falfestményének (Szent Márton életéből vett jeleneteket ábrázoló falfestések) restaurálása a HUSK/2302/2.4/162 számú, #CatholicIdentity rövid című projekt keretében
Interne Kennung: EKR000490502026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Rajkai Szent Márton Római Katolikus Templom belső falain található falfestéseinek restaurálása az alábbi fő résztevékenységek szerint: 1. A szükséges örökségvédelmi engedélyek megszerzése, a helyszíni állapot dokumentálása, fotódokumentáció készítése 2. Feltárás és konzerválás 3. Esztétikai helyreállítás A restaurálással érintett falfelület nagysága: 20 m2. A nyertes ajánlattevő saját költségén gondoskodik a Szolgáltatás teljesítéséhez szükséges állványzat rendelkezésre állásáról. A részletes műszaki tartalmat a közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezése bocsátott műszaki leírás tartalmazza. Ahol a közbeszerzési dokumentumokban konkrét gyártóra, illetve típusra való hivatkozás található, az csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az ajánlattevő ajánlatában bármely más olyan gyártmányt, típust szerepeltethet, amely az adott funkciónak megfelel, és a megnevezettel egyenértékű. (Ld. 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdés.) A műszaki leírásban meghatározott követelmények, feltételek Ajánlatkérő minimális előírásai, Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékekre, eljárásra, dologra is tehető ajánlat. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlattevő felelőssége.
Interne Kennung: EKR000490502026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212314 Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen
Menge: 20 Quadratmeter