647925-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Běžná a souvislá údržba, rekonstrukce a výstavba komunikací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Běžná a souvislá údržba, rekonstrukce a výstavba komunikací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce, a to na běžnou a souvislou údržbu pozemních komunikací na území Statutárního města Kladna v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen rámcovou dohodou o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené se třemi účastníky.
Vorherige Bekanntmachung: 43742-2021
Interne Kennung: 2022/0800
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0003