647935-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Dostawa 4 szt. samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 4 szt. samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania: 1. Zadanie A – Dostawa 1 szt. GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Wieliczka. 2. Zadanie B – Dostawa 1 szt. GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Bochnia. 3. Zadanie C – Dostawa 1 szt. GCBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Miechów. 4. Zadanie D – Dostawa 1 szt. GCBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x2 dla KM PSP Kraków. Zadanie A: Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Wykonawca musi dostarczyć podwozie pojazdu, zabudowę oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia min 2024 r. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Pojazd wyposażony automatyczną skrzynię biegów. Prędkość pojazdu ograniczona elektronicznie do 100 km/h. Zadanie B: Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Wykonawca musi dostarczyć podwozie pojazdu, zabudowę oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia min 2024 r Pojazd wyposażony automatyczną skrzynię biegów. Prędkość pojazdu ograniczona elektronicznie do 100 km/h. Zadanie C: Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Podwozie pojazdu, zabudowa oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia nie wcześniej niż 2025 r. Pojazd musi osiągać prędkość 100 km/h. Maksymalna wysokość całkowita pojazdu wraz ze sprzętem zamontowanym na dachu nie może przekroczyć 3500 mm. Zadanie D: Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Podwozie pojazdu, zabudowa oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia nie wcześniej niż 2025 r. Pojazd musi osiągać prędkość 100 km/h.
Interne KennungWZP.2370.29.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 1 szt. GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Wieliczka.
BeschreibungPojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Wykonawca musi dostarczyć podwozie pojazdu, zabudowę oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia min 2024 r. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Pojazd wyposażony automatyczną skrzynię biegów. Prędkość pojazdu ograniczona elektronicznie do 100 km/h.
Interne KennungWZP.2370.29.2025 - zadanie A
LosLOT-0002
TitelDostawa 1 szt. GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Bochnia.
BeschreibungPojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Wykonawca musi dostarczyć podwozie pojazdu, zabudowę oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia min 2024 r Pojazd wyposażony automatyczną skrzynię biegów. Prędkość pojazdu ograniczona elektronicznie do 100 km/h.
Interne KennungWZP.2370.29.2025 - zadanie B
LosLOT-0003
TitelDostawa 1 szt. GCBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x4 dla KP PSP Miechów.
BeschreibungPojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Podwozie pojazdu, zabudowa oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia nie wcześniej niż 2025 r. Pojazd musi osiągać prędkość 100 km/h. Maksymalna wysokość całkowita pojazdu wraz ze sprzętem zamontowanym na dachu nie może przekroczyć 3500 mm
Interne KennungWZP.2370.29.2025 - zadanie C
LosLOT-0004
TitelDostawa 1 szt. GCBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych 4x2 dla KM PSP Kraków.
BeschreibungPojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” tekst jednolity (Dz. U. z 2017 r., poz. 1260 z późn. zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 6 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 08 maja 2025 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2025 r., poz. 9 z późn. zm.). Podwozie pojazdu, zabudowa oraz wyposażenie fabrycznie nowe. Rok produkcji podwozia nie wcześniej niż 2025 r. Pojazd musi osiągać prędkość 100 km/h.
Interne KennungWZP.2370.29.2025 - zadanie D