647946-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Rozbudowa sieci wewnętrznej oraz rozbudowa ochrony na styku z siecią zewnętrzną w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa sieci wewnętrznej oraz rozbudowa ochrony na styku z siecią zewnętrzną w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera formularz cenowy zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) zał. nr 3 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 5 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na 2 części. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) („RODO”) chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych w przypadku, gdy Zamawiający przetwarza Pana/i dane osobowe w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Zamawiający. 3. Z Zamawiającym w zakresie spraw związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się: 1) kierując pismo na adres jego siedziby lub elektronicznie za pośrednictwem korespondencji mailowej na adres: dyr@imid.med.pl albo 2) za pośrednictwem platformy ePUAP na adres: /IMiDWarszawa/SkrytkaESP. 4. Zamawiający wyznaczył Inspektora Ochrony Danych („IOD”), z którym może się Pan/i kontaktować w sprawach przetwarzania Pana/i danych osobowych. Kontakt z IOD jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@imid.med.pl, telefonicznie pod nr (22) 32 77 495 lub pisemnie na adres siedziby Zamawiającego. 5. Zamawiający przetwarza Pana/i dane osobowe w następujących celach: 1) przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. g RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 2) weryfikacja informacji o niekaralności w ramach podmiotowych środków dowodowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c w zw. z art. 10 RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 3) archiwizacja danych osobowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. j RODO w zw. z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; 4) ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń w związku z prowadzoną działalnością – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e RODO lub art. 9 ust. 2 lit. f RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadań realizowanych w interesie publicznym – właściwego gospodarowania mieniem Zamawiającego, tj. przeprowadzeniem ważnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gwarantującego prawidłowe wydatkowanie środków publicznych. Szczegółowa klauzula informacyjna RODO zostały zawarte w SWZ.
Interne KennungA/ZP/SZP.261-54/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI. 3. Ofertę sporządza się w języku polskim na Formularzu Ofertowym - wypełniony formularz oferty za pośrednictwem formularza dostępnego na platformie Marketplanet OnePlace oraz formularz cenowy – zgodnie z zał. nr 2 do SWZ i w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – zał. nr 3 do SWZ oraz arkusz parametrów ocenianych – zał. nr 3a do SWZ, stanowiących integralną część oferty. Wraz z ofertą (tj. formularzem oferty, formularzem cenowym, opz) Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenie Wykonawcy, którego wzór stanowi zał. nr 1 do SWZ; 2) oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ; 3) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia, o którym mowa w Rozdziale IX ust. 1 - zał. nr 4a do SWZ; 4) oświadczenie, zobowiązanie innego podmiotu, o których mowa w Rozdz. XI pkt 3 i 8 – zgodnie z zał. nr 4b i 8 do SWZ – jeżeli dotyczy; 5) pełnomocnictwo, o którym mowa w Rozdziale XII ust. 1 (jeśli dotyczy). II. O udzielenie niniejszego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, 2) art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.IV.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; 4) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1, z późn. zm.), dalej: rozporządzenie 833/2014 (w brzmieniu aktualnym na dzień złożenia oferty). W celu wykazania braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zam. Wyk. składa oświadczenie JEDZ w for. Elektronicznej szczegółowe wymagania zawarte w SWZ oraz Zał. nr 4a do SWZ. III. 1. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą pod rygorem nieważności w formie elektronicznej następujących przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania: 1) Materiały informacyjne zawierające opis oferowanego przedmiotu zamówienia (prospekt, katalog, ulotka, karta danych technicznych, instrukcja obsługi/używania, oświadczenie dystrybutora/wykonawcy*, itp.) wystawiona przez producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 3 do SWZ w tabelach – z wyłączeniem parametrów „Gwarancja”, „Warunki gwarancji”, „Dokumentacja użytkownika”, (z zaznaczeniem wymaganych parametrów, pozycji oferowanego przedmiotu zamówienia). *Zamawiający dopuszcza oświadczenie dystrybutora/wykonawcy wyłącznie w zakresie potwierdzenia parametrów wymaganych przez Zamawiającego, nieujętych w wyżej wymienionych dokumentach producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim. 2. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. IV. 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to wstępnie potwierdza spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia. 3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z ustawy o szczególnych rozwiązaniach i rozporządzenia sankcyjnego, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w oświadczeniu wykonawcy – zał. nr 1 do SWZ, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy. V. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. Zam. nie wymaga wniesienia wadium. Zam. przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art.139 ust.1 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 257 Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. VI. 4.Oferta oraz pozostałe oświadczenia i dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie formularzy zamieszczonych w załącznikach do SWZ, powinny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami. 5. W przypadku gdy oferta nie została podpisana przez osobę uprawnioną do reprezentacji Wykonawcy określoną w odpowiednim rejestrze lub innym dokumencie właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy, do oferty należy dołączyć dokument pełnomocnictwa, złożony w postaci elektronicznej, opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznej kopii, poświadczonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez notariusza.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 31214100 Schalter, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32421000 Netzverkabelung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Rozbudowa sieci wewnętrznej
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela cenowa zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) zał. nr 3 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1 – Rozbudowa sieci wewnętrznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 31214100 Schalter, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32421000 Netzverkabelung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 32581100 Datenübertragungskabel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Rozbudowa ochrony na styku z siecią zewnętrzną
Interne KennungCzęść nr 2 – Rozbudowa ochrony na styku z siecią zewnętrzną
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration