See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Rzeczenickiej Grupy Zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (również sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1A, 1B, 1C do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, w podziale na części zamówienia: I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 8 504 786 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 118 601 kWh, II część zamówienia: dostawa wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) na 2027 rok dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 95 207 kWh. Część ta dotyczy, w szczególności PPE posiadających instalacje PV lub nie posiadających dostosowanych układów pomiarowych do usługi TPA, informacja w tym zakresie została podana w załączniku 1B do SWZ. Obiekty posiadającego instalację PV będą rozliczane na zasadach pierwotnego prosumenta zgodnie z ustawą z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii. Zamawiający nie wyraża zgody na zmianę sposobu rozliczenia. Zmiana sposobu rozliczenia może nastąpić na wniosek zamawiającego. III część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) należących do Gminy Miejskiej Człuchów oraz jej jednostek wymienionych w załączniku nr 1C do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 662 432 kWh, zamówienia. 2.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 2.1. PPE rozliczany wg grupy taryfowych BXX posiadają dostosowane układy pomiarowe (jeżeli dotyczy), 2.2. PPE rozliczane wg grup taryfowych GXX nie są gospodarstwami domowymi (jeżeli dotyczy), 2.3. Odnawialne źródła energii (oze) - zasady rozliczenia opisane w ppkt 4.2.3. 3. Wymagania (obowiązki) stawiane wykonawcy, opisane zostały w projektowanych postanowieniach umowy na dostawę energii elektrycznej stanowiących Załącznik nr 2A, 2B do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania czynności wynikających z pełnomocnictwa (dla I III części zamówienia), stanowiącego Załącznik nr 2A do Umowy na dostawę energii elektrycznej, zwanej dalej Umową. Zamawiający udzieli wyłonionemu w postępowaniu wykonawcy pełnomocnictwa
Vorherige Bekanntmachung: 420341-2026
Interne Kennung: PP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - dostawa energii elektrycznej do pozostałych obiektów, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 8 504 786 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 118 601 kWh,
Interne Kennung: PP.271.6.2026 - I część
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2A do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: II część - dostawa energii wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania dla II części zamówienia jest dostawa wraz z usługą dystrybucji (umowa kompleksowa) 2027 rok dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 95 207 kWh.
Interne Kennung: PP.271.6.2026 - II część
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 20% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2B do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: III część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) należących do Gminy Miejskiej Człuchów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa energii elektrycznej na 2027 rok w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną PV) wymienionych w załączniku 1 C do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 662 432 kWh,
Interne Kennung: PP.271.6.2026 - III część