64800-2025 - Ergebnis
Tschechien – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Dodávky chemických sloučenin a spotřebního materiálu pro VŠCHT Praha
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky chemických sloučenin a spotřebního materiálu pro VŠCHT Praha
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou dodávky chemických sloučenin a spotřebního materiálu pro VŠCHT Praha, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele a za podmínek stanovených v rámcové dohodě uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v přílohách zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung465040-2023
Interne KennungDodávky chemických sloučenin a spotřebního materiálu pro VŠCHT Praha
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001