648032-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – FURNIZARE AUTOVEHICULE MULTIFUNCTIONALE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE AUTOVEHICULE MULTIFUNCTIONALE
Beschreibung: FURNIZARE AUTOVEHICULE MULTIFUNCTIONALE = 2 BUC Termen limita in care operatorii economici pot solicita clarificari/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire = 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Termen limita de raspuns a autoritatii contractante la solicitarile de clarificari = 5 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 14816433/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: FURNIZARE AUTOVEHICULE MULTIFUNCTIONALE = 2 BUC
Interne Kennung: 1