See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: V 00856 – Propojovací pavilon B – dodávka vybavení
Beschreibung: Zakázka je spolufinancovaná z Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027 v rámci projektu „Spojovací a vstupní pavilon“ registrační číslo CZ.10.02.01/00/23_006/0000005. Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 3 části: 1) Část 1: Vybavení pro dílny automatizace 2) Část 2: Vybavení pro dílny elektro 3) Část 4: Mobiliář a vybavení V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na jednu část nebo na více částí, případně na všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace. Celková předpokládaná hodnota všech částí zakázky činí 12.766.000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: V 00856
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Vybavení pro dílny automatizace
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze č. 1 smlouvy pro část 1 – technická specifikace.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162100 Lehrmittel, 39100000 Möbel
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Mobiliář a vybavení
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze č. 1 smlouvy pro část 3 – technická specifikace.
Interne Kennung: Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Vybavení pro dílny elektro
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze č. 1 smlouvy pro část 2 – technická specifikace.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162100 Lehrmittel