648069-2025 - Ergebnis
Polen – Schweißvorrichtungen – Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do pracowni branży spawalniczej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do pracowni branży spawalniczej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności
BeschreibungZakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do pracowni branży spawalniczej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności
Vorherige Bekanntmachung376545-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 43800000 Werkstattausrüstung, 44512300 Hämmer, 43414000 Mahlmaschinen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44511510 Sägeblätter für Handsägen, 43812000 Sägevorrichtungen, 34911100 Handwagen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39121200 Tische, 42636000 Pressen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 39714000 Dunstabzugs- oder Rückführungshauben, 35111300 Feuerlöscher, 39226210 Glasballons, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 42662100 Elektroschweißvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I Urządzenia spawalnicze
BeschreibungZakup i dostawa; Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Spawarka MIG/MAG (plus uchwyt i zestaw startowy MIG MAG) 12 2. Spawarka TIG (plus uchwyt i zestaw startowy TIG) 12 3. Przyrządy do spawania gazowego 5 kpl. 4. Przyrządy do cięcia gazowego 5 kpl 5. Zestaw do lutowania twardego 5 kpl 6. Przecinarka Plazmowa na stole CNC 1 7. Ręczna przecinarka Plazmowa 2
Interne KennungCzęść I Urządzenia spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen
LosLOT-0002
TitelCzęść II Drobne wyposażenie spawalni, w tym elektronarzędzi i narzędzia
BeschreibungZakup i dostawa; Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Imadło warsztatowe 10 2. Imadło obrotowe 5 3. Szlifierki kątowe 125 10 4. Szlifierki kątowe 230 5 5. Ukosowarka ręczna 2 6. Komplet młotków 0,5 kg,1 kg, 3 kg 15 kpl. 7. Młotek 5 kg 3 8. Fartuchy ochronne spawalnicze 15 9. Rękawice spawalnicze 250 10. Rękawice ochronne 400 11. Stołki spawalnicze 15 12. Ręczne piły do metalu (ramowa) 15 13. Brzeszczoty 200 14. Przyłbice ochronne 15 15. Maski ochronne 30 16. Okulary ochronne - szlifierskie 100 17. Okulary spawalnicze 24 18. Lutownica kolbowa 3 19. Stacja lutownicza 10 20. Piła ukośnica 400mm 1 21. Przecinarka taśmowa 1 22. Wiertarka kadłubowa pionowa 1 23. Ekran spawalniczy - 240 x 180 cm 12 24. Parawan spawalniczy czerwony PROTECTOR 2000 x 2000 mm z kurtyną foliową 12 25. Wózek paletowy elektryczny 1.5T 3M WS15S-ei-3000 1 43
Interne KennungCzęść II Drobne wyposażenie spawalni, w tym elektronarzędzi i narzędzia
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 44512300 Hämmer, 43414000 Mahlmaschinen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44511510 Sägeblätter für Handsägen, 43812000 Sägevorrichtungen, 34911100 Handwagen
LosLOT-0003
TitelCzęść III Szafy narzędziowe
BeschreibungZakup i dostawa; L.p Nazwa Liczba sztuk 1. Szafy na narzędzia 5 2. Szafka narzędziowa 3
Interne KennungCzęść III Szafy narzędziowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
LosLOT-0004
TitelCzęść IV Stoły spawalnicze
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Stoły spawalnicze 12 2. Stół podnośnikowy 1 3. Stół spawalniczy obrotowy 1 4. Stół szlifierski 2 5. Stoły warsztatowe 10
Interne KennungCzęść IV Stoły spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische
LosLOT-0005
TitelCzęść V Prasy warsztatowe
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Prasa do łamania próbek 1 2. Prasa do łamania próbek 1
Interne KennungCzęść V Prasy warsztatowe
Haupteinstufung (cpv): 42636000 Pressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0006
TitelCzęść VI Wyciągi mobilne
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Wyciągi wentylacyjne mobilne pojedynczy 1
Interne KennungCzęść VI Wyciągi mobilne
Haupteinstufung (cpv): 39714000 Dunstabzugs- oder Rückführungshauben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren
LosLOT-0007
TitelCzęść VII Badania nieniszczące
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. defektoskop ultradźwiękowy 1 2. Defektoskop magnetyczny jarzmowy - zestaw 1 3. Zestaw inspekcyjny do oględzin zewnętrznych 1
Interne KennungCzęść VII Badania nieniszczące
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII Gaśnice
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. gaśnice 15
Interne KennungCzęść VIII Gaśnice
Haupteinstufung (cpv): 35111300 Feuerlöscher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
LosLOT-0009
TitelCzęść IX Butle gazowe
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Butle gazowe - argon 12 2 Butla gazowa - CO2 12 3. Butla gazowa – Tlen 6
Interne KennungCzęść IX Butle gazowe
Haupteinstufung (cpv): 39226210 Glasballons
LosLOT-0010
TitelCzęść X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
Beschreibungzakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Część X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze 1
Interne KennungCzęść X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662100 Elektroschweißvorrichtungen