648100-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Spielplatzausrüstungen – Intézményi, közterületi játszóterek korszerűsítése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intézményi, közterületi játszóterek korszerűsítése
Beschreibung: Intézményi és közterületi játszóterek korszerűsítése a Budapest XVIII. kerületben. Részekre történő ajánlattétel az alábbi részek tekintetében lehetséges: • 1. rész: Intézményekben lévő játszóeszközök cseréje, valamint esési terek cseréje és javítása (rövid EKR-elnevezés: "Intézményi játszóeszközök cseréje, esési terek") • 2. rész: Közterületi játszótereken eszközcsere, valamint esési terek cseréje és javítása (rövid EKR-elnevezés: "Közterületi játszóeszközök cseréje, esési terek") • 3. rész: Javítandó játszóeszközök és esési terek helyreállítása köztereken és intézményekben (rövid EKR-elnevezés: "Játszóeszközök és esési terek javítása")
Interne Kennung: EKR001580792026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény BT-540 mezőiben (a felhívás II.2.5. pontjában).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Intézményi játszóeszközök cseréje, esési terek
Beschreibung: 1. rész: Intézményekben lévő játszóeszközök cseréje, valamint esési terek cseréje és javítása Budapest XVIII. kerületében. Az eljárás tárgyát 12 intézményi helyszínen összesen 53 db játszóeszköz, ill. esési tér cseréje képezi. Részletes helyszín- és eszközlista, valamint a telepítendő játszóeszközök műszaki leírása a közbeszerzési dokumentumok részét képezi. Kizárólag az MSZ EN 1176 szabványnak - vagy azzal egyenértékű európai szabványnak - megfelelő eszköz szállítható (ajánlható). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél köteles az eszközök leszállítására és telepítésére vállalt kötbérterhes határidőig a telepített eszközökre vonatkozóan a 78/2003. (XI. 27.) GKM rendelet 3. § (2) bekezdése szerinti megfelelőségi tanúsítványt megszerezni és átadni a Megrendelőnek. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi továbbá a játszótér használatba vételéhez szükséges, a 2009. évi CXXXIII. törvény 3. §-a alapján kijelölt szervezet által a 78/2003. (XI. 27.) GKM rendelet 3. § (2) bekezdése szerinti ellenőrző vizsgálat megrendelése és a 7. § (5) bekezdésében meghatározott (a használatba vételt engedélyező) jegyzőkönyv megszerzése, illetve ennek során az üzemeltető nevében történő eljárás. A leszállított eszközökre és az elvégzett munkákra minimum 60 hónapos jótállás vállalása szükséges. (Ehhez lásd még a minőségi értékelési szempontot is.) További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR001580792026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Közterületi játszóeszközök cseréje, esési terek
Beschreibung: 2. rész: Közterületi játszótereken eszközcsere, valamint esési terek cseréje és javítása Budapest XVIII. kerületében. Az eljárás tárgyát 24 közterületi helyszínen összesen 40 db játszóeszköz, ill. esési tér cseréje képezi. Részletes helyszín- és eszközlista, valamint a telepítendő játszóeszközök műszaki leírása a közbeszerzési dokumentumok részét képezi. Kizárólag az MSZ EN 1176 szabványnak - vagy azzal egyenértékű európai szabványnak - megfelelő eszköz szállítható (ajánlható). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél köteles az eszközök leszállítására és telepítésére vállalt kötbérterhes határidőig a telepített eszközökre vonatkozóan a 78/2003. (XI. 27.) GKM rendelet 3. § (2) bekezdése szerinti megfelelőségi tanúsítványt megszerezni és átadni a Megrendelőnek. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi továbbá a játszótér használatba vételéhez szükséges, a 2009. évi CXXXIII. törvény 3. §-a alapján kijelölt szervezet által a 78/2003. (XI. 27.) GKM rendelet 3. § (2) bekezdése szerinti ellenőrző vizsgálat megrendelése és a 7. § (5) bekezdésében meghatározott (a használatba vételt engedélyező) jegyzőkönyv megszerzése, illetve ennek során az üzemeltető nevében történő eljárás. A leszállított eszközökre és az elvégzett munkákra minimum 60 hónapos jótállás vállalása szükséges. (Ehhez lásd még a minőségi értékelési szempontot is.) További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR001580792026/2
Los: LOT-0003
Titel: Játszóeszközök és esési terek javítása
Beschreibung: 3. rész: Javítandó játszóeszközök és esési terek helyreállítása köztereken és intézményekben Budapest XVIII. kerületében. Az eljárás tárgyát 18 helyszínen összesen 26 db játszóeszköz, ill. esési tér javítása képezi. Részletes helyszín- és eszközlista, valamint a javítási feladatok leírása a közbeszerzési dokumentumok részét képezi. A javítások eredményeképpen a játszóeszközöknek és esési tereknek meg kell felelni az MSZ EN 1176 szabványnak (vagy azzal egyenértékű európai szabványnak). A kijavított eszközökre és az elvégzett munkákra minimum 12 hónapos jótállás vállalása szükséges. (Ehhez lásd még a minőségi értékelési szempontot is.) További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR001580792026/3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 37535200 Spielplatzausrüstungen