2. Verfahren
Verfahren
Titel: Omgang met effecten van klimaatverandering op hellingschraalgraslanden
Beschreibung: Dit onderzoek moet bijdragen aan het realiseren van de doelstellingen voor behoud en kwaliteitsverbetering van de belangrijkste habitattypen van hellingschraallanden (H6210, H6230*; * prioritair habitattype). Voor het onderzoek is maximaal €305.000 incl. btw (€252.066,12 excl. btw) beschikbaar.
Interne Kennung: UPN-2025-017-HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1