648152-2026 - Ergebnis
Rumänien – Orthopädische Prothesen – FURNIZARE PROTEZE ORTOPEDICE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE PROTEZE ORTOPEDICE
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze, pentru spital prin PROGRAMUL NATIONAL DE ORTOPEDIE-ENDOPROTEZARE, PROTEZE ORTOPEDICE destinate desfășurării actului medical , in cantitatile si cu specificatiile tehnice prevazute in caietul de sarcini Cantitatile minime si maxime acord cadru si contracte subsecvente conform caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :19 Autoritatea contractanta va rapunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4505316_2025_PAAPD1568602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: PROTEZA TOTALA DE GENUNCHI CIMENTATA CU RAZA UNICA DE STABILIZARE POSTERIOARA
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze, pentru spital , PROTEZA TOTALA DE GENUNCHI CIMENTATA CU RAZA UNICA DE STABILIZARE POSTERIOARA destinate desfășurării actului medical, in cantitatile si cu descrierile din caietul de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent 116.000,00 lei.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA CU TIJA MORFOMETRICA – CUPLU CERAMICA POLIETILENA
Beschreibung: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA CU TIJA MORFOMETRICA – CUPLU CERAMICA POLIETILENA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA CU TIJA MORFOMETRICA – CUPLU METAL POLIETILENA
Beschreibung: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA CU TIJA MORFOMETRICA – CUPLU METAL POLIETILENA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0006
Titel: PROTEZA DE GENUNCHI CIMENTATA POSTEROSTABILIZATA
Beschreibung: PROTEZA DE GENUNCHI CIMENTATA POSTEROSTABILIZATA
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0007
Titel: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA
Beschreibung: PROTEZA TOTALA DE SOLD NECIMENTATA
Interne Kennung: 5