See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vizafogó 132/11 kV-os alállomás létesítése
Beschreibung: A nyertes Ajánlattevő feladata: Vizafogó alállomáson 1 db kapcsoló- és vezénylőépület komplett létesítése, 1 db 5 mezős, 132 kV-os SF6 gázszigetelésű kapcsolóberendezés telepítése, 2 db 126/11 kV-os transzformátor és csillagponti berendezés elhelyezésére szolgáló helyiség építése a kapcsoló és vezénylő épületben, 2 db 126/11 kV-os transzformátor és csillagponti berendezés telepítése, 24 cellás 11 kV-os kapcsolóberendezés létesítése, segédüzemi transzformátor komplett telepítés alállomási háziüzemi betápláláshoz, új alállomási kerítés építése, tr. és készülékszállító út építése, közterületi szennyvízcsatorna építése a kiviteli tervdokmentáció szerint. Az alállomás épület hasznos alapterülete 808,28 m2. A feladatok részletezése a közbeszerzési dokumentumok részét képező alábbi dokumentumokban találhatók: engedélyek, kiviteli tervek, követelményfüzetek, költségvetési kiírások. Az Ajánlatkérő által biztosításra kerülő készülékeket, anyagokat a tételes költségvetési kiírásokban jelölte meg Ajánlatkérő.
Interne Kennung: EKR001253542023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Fenti tárgyban ajánlatkérő egy alállomás létesítésére irányuló kétszakaszos tárgyalásos közbeszerzési eljárást indít. A nyertes Ajánlattevő feladata: Vizafogó alállomáson 1 db kapcsoló- és vezénylőépület komplett létesítése, 1 db 5 mezős, 132 kV-os SF6 gázszigetelésű kapcsolóberendezés telepítése, 2 db 126/11 kV-os transzformátor és csillagponti berendezés elhelyezésére szolgáló helyiség építése a kapcsoló és vezénylő épületben, 2 db 126/11 kV-os transzformátor és csillagponti berendezés telepítése, 24 cellás 11 kV-os kapcsolóberendezés létesítése, segédüzemi transzformátor komplett telepítés alállomási háziüzemi betápláláshoz, új alállomási kerítés építése, tr. és készülékszállító út építése, közterületi szennyvízcsatorna építése a kiviteli tervdokmentáció szerint. Az alállomás épület hasznos alapterülete 808,28 m2. A részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Ajánlatkérő az M1. műszaki/szakmai alkalmassági feltételek meghatározásakor könnyített feltételként írta elő a 10/110kV-os alállomásokra vonatkozó alkalmassági feltételt.
Interne Kennung: EKR001253542023/1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 45232220 Bau von Unterwerken, 45315400 Hochspannungsarbeiten, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten