648175-2025 - Wettbewerb
Polen – Drucker und Plotter – Dostawa drukarki 3D i skanera dla Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drukarki 3D i skanera dla Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drukarki 3D i skanera dla Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 1 – Dostawa drukarki 3D dla Wydziału Matematyki i Informatyki Technicznej PL. Część 2 – Dostawa skanera dla Centrum Informacji naukowo-technicznej PL. 2. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1a i 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa drukarki 3D dla Wydziału Matematyki i Informatyki Technicznej PL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki 3D dla Wydziału Matematyki i Informatyki Technicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla części 1 został zawarty w Załączniku nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Miejsce dostawy: Magazyn Centralny - Politechnika Lubelska, ul. Nadbystrzycka 38, 20-618 Lublin;
Optionen
Beschreibung der Optionennd
LosLOT-0002
TitelDostawa skanera dla Centrum Informacji naukowo-technicznej PL.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa skanera dla Politechniki Lubelskiej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Część 2 – Centrum Informacji Naukowo-Technicznej (Rdzewiak), ul. Nadbystrzycka 36C, 20-618 Lublin.
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen