2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Implementatie en beschikbaar stellen e-HRM systeem
Beschreibung: De gemeente Leusden (hierna: ‘de gemeente’) heeft op dit moment een lopende overeenkomst voor het gebruik van de software op het gebied van automatisering van HRM en salarisverwerking. De huidige overeenkomst loopt tot en met 31 december 2026 en kan in beginsel niet meer verlengd worden. De focus ligt op een voor de gemeente goed werkend e-HRM systeem dat vanaf 1 januari 2026 operationeel is, waarbij wordt gerekend met een implementatiejaar. Het e-HRM systeem moet tal van basis HRM processen binnen één digitaal portaal in gang kunnen zetten én geautomatiseerd worden afgehandeld. Dit betreft zowel aanvragen vanuit medewerkers als ook aanvragen die vanuit het management en/of andere HRM verantwoordelijken (dit kan per HR proces verschillend zijn) in gang moeten worden gezet. Verdere eisen aan een ‘goed werken e-HRM systeem’ staan uitgewerkt in het Programma van Eisen. -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-MV-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: -
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1