648256-2026 - Ergebnis
Rumänien – Personensonderbeförderung (Straße) – Servicii de transport a salariatilor de la domiciliu/reşedinţă la locul de munca si retur, pentru UMC Motru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de transport a salariatilor de la domiciliu/reşedinţă la locul de munca si retur, pentru UMC Motru
Beschreibung: Prin contractarea acestor tipuri de servicii se va asigura transportul salariatilor UMC Motru de la domiciliu la locul de munca si retur, în condiţii de siguranţă şi confort, cu respectarea unui program de transport care se pliază pe programul de lucru al salariaţilor, conform Caietului de sarcini nr. 3901/UMJ/19.02.2026. Contractele subsecvente de prestari servicii se vor atribui la 6 luni. Cantitățile minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent sunt urmatoarele: -nr. min. curse: 3.286; -nr. max. curse: 6.571; In cadrul anexei la caietul de sarcini se regasesc cantitatile minime si maxime ale acordului cadru. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde, o singura data, in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 30267310-2026-608.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Inchirierea unui nr. de minim 10 autovehicule transport pasageri pentru UMC Motru la un program de inchiriere si cu caracteristicile tehnice conf. Caiet de sarcini nr. 8693/UMCM/15.06.2026
Interne Kennung: 1