See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkretus pirkimas Nr. 2 "Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitų paslaugų pirkimas"
Beschreibung: Pirkimo objektas – priekabos posūkio mechanizmo guolio remonto paslaugos
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0