2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Bezgotówkowy zakup paliwa do samochodów służbowych w systemie kart flotowych. - olej napędowy w ilości 112 000 litrów - benzyna bezołowiowa – 900 litrów - gaz LPG – 3 800 litrów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Bezgotówkowy zakup paliwa do samochodów służbowych w systemie kart flotowych. - olej napędowy w ilości 112 000 litrów - benzyna bezołowiowa – 900 litrów - gaz LPG – 3 800 litrów 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części, ponieważ jest to jedno zadanie i niezasadne jest dzielenie go na części.
2. Procedure
Procedure
Title: Bezgotówkowy zakup paliwa
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09120000 Gaseous fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001