See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - Operationeel Besturingscentrum Infra
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, op grond van art. 3.36 van de Aanbestedingswet. Hierbij wordt een bezwaartermijn van 20 kalenderdagen in acht genomen, ingaande op de dag van publicatie. ProRail is voornemens om een contract met PSI AG te sluiten voor het Beheer en Onderhouden van het bestaande OBI Monitoring systeem. Het OBI systeem (Operationeel Besturingscentrum Infra) is een geïntegreerde oplossing voor het monitoren, bewaken en bedienen van spoorse assets. Het betreffen de spoorse assets ten behoeve van Energievoorziening (EV) en Tunneltechnische installaties (TTI). Dit systeem is in 2011 aangeschaft en het beheer en onderhoud loopt tot oktober 2026. De looptijd van de af te sluiten overeenkomst is 8 tot max. 20 jaar. Een verdere toelichting vindt u in de bijlage. Onderhoud en beheer €466k per jaar
Interne Kennung: I-BEA002.01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer OBI Monitoringplatform
Beschreibung: Beheren van de PSI OBI Monitoringplatform 8 tot 20 jaar
Interne Kennung: 1
648303-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: I-BEA002.01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheer OBI Monitoringplatform
Interne identificatiecode: 1