648321-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – DZ.271.156.2026 „Dostawa odczynników do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząstek na podstawie umów ramowych w podziale na 7 części”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZ.271.156.2026 „Dostawa odczynników do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząstek na podstawie umów ramowych w podziale na 7 części”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząstek dla Sieci Badawczej Łukasiewicz - PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części, zwane również w dalszej części SWZ zadaniami: 1 Odczynniki do izolacji i znakowania w mikroskopii fluorescencyjnej 2 Odczynniki do detekcji lentiwirusów i metod mikroskopowych 3 Odczynniki do badań na żywych liniach komórkowych 4 Zestawy do izolacji kwasów nukleinowych 5 Zestawy do izolacji i oczyszczania kwasów nukleinowych 6 Odczynniki do detekcji agresomów i autofagii 7 Odczynniki do wykrywania obecności mykoplazmy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.271.156.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Odczynniki do izolacji i znakowania w mikroskopii fluorescencyjnej
Beschreibung: Część 1 Odczynniki do izolacji i znakowania w mikroskopii fluorescencyjnej Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji
Los: LOT-0003
Titel: Odczynniki do detekcji lentiwirusów i metod mikroskopowych
Beschreibung: Część 2 Odczynniki do detekcji lentiwirusów i metod mikroskopowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Odczynniki do badań na żywych liniach komórkowych
Beschreibung: Część 3 Odczynniki do badań na żywych liniach komórkowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Zestawy do izolacji kwasów nukleinowych
Beschreibung: Część 4 Zestawy do izolacji kwasów nukleinowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Zestawy do izolacji i oczyszczania kwasów nukleinowych
Beschreibung: Część 5 Zestawy do izolacji i oczyszczania kwasów nukleinowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Odczynniki do wykrywania obecności mykoplazmy
Beschreibung: Część 7 Odczynniki do wykrywania obecności mykoplazmy Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: Odczynniki do detekcji agresomów i autofagii
Beschreibung: Część 6 Odczynniki do detekcji lentiwirusów i metod mikroskopowych Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.