2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeźnio
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od wszystkich właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu gminy Brzeźnio oraz wyposażenie wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych znajdującego się na terenie Gminy Brzeźnio. 3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odbierać i zagospodarować odpady komunalne ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych na terenie Gminy Brzeźnio. Powierzchnia gminy: 128,73 km² . Łączna ilość osób według złożonych deklaracji na dzień 20.08.2025 r. wynosi 5236. 4. Ilość deklaracji na wywóz odpadów złożonych przez mieszkańców wg stanu na dzień 20.08.2025 r. wynosiła 1882 szt. Ilość deklaracji na wywóz odpadów złożonych przez przedsiębiorców według stanu na dzień 20.08.2025 r. wynosiła 101 szt. Na dzień ogłoszenia postępowania przetargowego według złożonych przez mieszkańców deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi 100% zadeklarowało segregację odpadów. 5. Ilość zebranych odpadów w 2024 roku wynosiła 1812,77 Mg (szczegóły w zał. nr 9 do SWZ pkt. 1.2.5.)
Interne Kennung: R.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 3 400 Tonnen