648367-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ethernet-Netz – Segmentace sítě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSegmentace sítě
BeschreibungRealizace zákonné povinnosti Zadavatele (dle § 18 vyhlášky č. 82/2018 Sb., o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat, ve znění pozdějších předpisů), posílením odolnosti síťové infrastruktury proti kybernetickým hrozbám dodávkou technologie Next-Generation Firewall v návaznosti na segmentaci uživatelské sítě Zadavatele pro jednotlivá oblastní ředitelství, implementace a konfigurace dodané technologie, odborné školení správy a údržby dodané technologie pro vybrané odborné pracovníky Zadavatele. Nedílnou součástí plnění jsou také vedle technické podpory dodaných technologií, pravidelné aktualizace bezpečnostních funkcionalit a post-implementační podpora Zadavatele i realizační a analytické práce při stanovování celkové koncepce „Segmentace sítě“.
Interne Kennung65403/2025-SŽ-GŘ-O25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 50312310 Wartung von Datennetzeinrichtungen, 50324100 Systemwartung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001