648383-2026 - Wettbewerb
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez Merck Life Science, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne (partiami) dostawy odczynników wytwarzanych przez Merck Life Science, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych (partiami) dostaw odczynników wytwarzanych przez Merck Life Science, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia może być finansowany lub współfinansowany w szczególności ze środków Unii Europejskiej lub innych środków, pozyskanych w ramach projektów lub umów bądź programów zewnętrznych albo grantów itp., zarówno obecnie realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, jak również realizowanych w przyszłości. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników określa Załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz aktualny katalog producenta Merck Life Science udostępniony na stronie internetowej producenta, tj.: https://www.sigmaaldrich.com/PL/pl , który zawiera odczynniki nie uwzględnione w Załączniku A do SWZ, a objęte przedmiotem zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Zamawiający przewiduje możliwość 1 wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres równy okresowi realizacji umowy przed wznowieniem lub do wykorzystania maksymalnej wartości brutto umowy po wznowieniu, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy po wznowieniu w ramach kwoty, która pozostała do wykorzystania. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnych (partiami) dostaw odczynników wytwarzanych przez Merck Life Science, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, statutowej, naukowej, badawczej i eksperymentalno-rozwojowej. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia może być finansowany lub współfinansowany w szczególności ze środków Unii Europejskiej lub innych środków, pozyskanych w ramach projektów lub umów bądź programów zewnętrznych albo grantów itp., zarówno obecnie realizowanych przez Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, jak również realizowanych w przyszłości. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników określa Załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz aktualny katalog producenta Merck Life Science udostępniony na stronie internetowej producenta, tj.: https://www.sigmaaldrich.com/PL/pl , który zawiera odczynniki nie uwzględnione w Załączniku A do SWZ, a objęte przedmiotem zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.4 Zamawiający przewiduje możliwość 1 wznowienia zamówienia, polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres równy okresowi realizacji umowy przed wznowieniem lub do wykorzystania maksymalnej wartości brutto umowy po wznowieniu, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej, przy czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy po wznowieniu w ramach kwoty, która pozostała do wykorzystania. 2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ. 3. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 3.1 szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z kalkulacją ceny oferty, odpowiednio do wzoru stanowiącego Załączniki A do SWZ, pozwalający na ocenę zgodności oferowanych produktów z wymaganiami SWZ - 1 plik w wersji elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a ponadto Zamawiający wymaga dołączenia kalkulacji ceny oferty i opisu oferowanego przedmiotu zamówienia w formacie excel, w celu umożliwienia Zamawiającemu weryfikacji zaoferowanego przedmiotu zamówienia, 3.2 w przypadku zaoferowania produktów równoważnych Wykonawca dołączy karty katalogowe lub inne opisane w SWZ dokumenty bądź oświadczenia (dla każdego produktu z osobna), potwierdzające równoważność z produktami, dla których karty katalogowe dostępne są na stronie https://www.sigmaaldrich.com/PL/pl, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w celu potwierdzenia, że oferowane przez Wykonawcę produkty równoważne (każdy z osobna), są zgodne z produktami, dla których karty katalogowe dostępne są na stronie https://www.sigmaaldrich.com/PL/pl i spełniają wymagania Zamawiającego, Wykonawca przedłoży do oferty karty katalogowe lub inne opisane w pkt. 4) 4.3.1 SWZ dokumenty bądź oświadczenia (dla każdego produktu z osobna), 3.3 aktualny najpóźniej na dzień składania ofert katalog produktów producenta Merck Life Science (listę dostępnych odczynników), w wersji elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający dopuszcza złożenie katalogu producenta Merck Life Science w języku angielskim i nie wymaga tłumaczenia na język polski, przy czym, podkreślić należy, iż w przypadku złożenia ww. dokumentów w innym języku niż polski i angielski wymaga się złożenia wraz z ofertą tłumaczenia na język polski. 3.4 zobowiązanie innego podmiotu, o ile dotyczy, 3.5 oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile dotyczy, 3.6 dowód wniesienia wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji), 3.7 odpowiednie pełnomocnictwa w przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika, jak również w przypadku składania oferty wspólnej przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.