648406-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Utrzymanie czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Miliczu, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Wołowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Miliczu, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Wołowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania budynków czterech sądów: Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Sądu Rejonowego w Wołowie, Sądu Rejonowego w Strzelinie oraz Sądu Rejonowego w Miliczu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części i szczegółowo opisany odrębnie dla każdego z sądów (każdej części): a) cz.1–usługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu, b) cz.2–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie, c) cz.3–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie, d) cz.4–usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Miliczu. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia znajdują się w załącznikach nr 1A, 1B, 1C oraz 1D do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) odpowiadających czterem częściom zamówienia. Dla każdej części zamówienia przygotowano odrębne wzory umów stanowiące odpowiednio załączniki nr 4A, 4B, 4C i 4D do SWZ. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na wykonanie jednej części zamówienia lub oferty na wykonanie dwóch, trzech lub czterech części zamówienia. Temu samemu Wykonawcy może zostać udzielone zamówienie na wykonanie jednej, dwóch, trzech lub czterech części zamówienia Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń: a) Sąd Okręgowy we Wrocławiu – 16 227,92 m² b) Sąd Rejonowy w Wołowie – 2 224,85 m² c) Sąd Rejonowy w Strzelinie – 1 413,68 m² d) Sąd Rejonowy w Miliczu – 1 009,62 m2
Interne KennungDG.261.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem pierwszej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 16 227,92 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4A do SWZ.
Interne Kennungcz.I
Menge16 227,92 Quadratmeter
LosLOT-0002
TitelUsługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie
BeschreibungPrzedmiotem drugiej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Wołowie. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 2 224,85 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4B do SWZ.
Interne Kennungcz.II
Menge2 224,85 Quadratmeter
LosLOT-0003
TitelUsługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie
BeschreibungPrzedmiotem drugiej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 1 413,68 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4C do SWZ.
Interne Kennungcz.III
Menge1 413,68 Quadratmeter
LosLOT-0004
TitelUsługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Miliczu
BeschreibungPrzedmiotem drugiej części zamówienia jest usługa sprzątania budynków Sądu Rejonowego w Strzelinie. Łączna powierzchnia sprzątanych pomieszczeń wynosi 1 009,62 m² . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1D do SWZ. Projektowane postanowienia umowy znajdują się w załączniku nr 4D do SWZ.
Interne Kennungcz.IV
Menge1 009,62 Quadratmeter