648419-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Oberbauarbeiten – Rekonstrukcija kolosijeka mosta "Sava-Jakuševac" u km 10+125,10 pruge M401 Sesvete-Sava Rasputnica
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcija kolosijeka mosta "Sava-Jakuševac" u km 10+125,10 pruge M401 Sesvete-Sava Rasputnica
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji kolosijeka na mosta "Sava-Jakuševac" u km 10+125,10 pruge M401 Sesvete-Sava Rasputnica. Ovim predmetom nabave na predmetnim građevinama predviđeni su sljedeći radovi: ‒ zamjena mosne građe novom, ‒ zamjena kolosijeka ‒ izmještanje i ugradnja skretnica, ‒ usklađenje kontaktne mreže: građevinski i elektrotehnički radovi, ‒ usklađenje i zaštita SS i TK uređaja. Detaljan opis predmeta nabave i cjelokupnog projekta nalazi se u Tehničkim specifikacijama koje su sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 193-EU/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45236000 Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji kolosijeka na mosta "Sava-Jakuševac" u km 10+125,10 pruge M401 Sesvete-Sava Rasputnica. Ovim predmetom nabave na predmetnim građevinama predviđeni su sljedeći radovi: ‒ zamjena mosne građe novom, ‒ zamjena kolosijeka, ‒ izmještanje i ugradnja skretnica, ‒ usklađenje kontaktne mreže: građevinski i elektrotehnički radovi, ‒ usklađenje i zaštita SS i TK uređaja. Detaljan opis predmeta nabave i cjelokupnog projekta nalazi se u Tehničkim specifikacijama.