2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst milieutechnische onderzoeken (MTO) en bodemonderzoeken
Beschreibung: De dienstverlening bestaat in hoofdzaak uit het uitvoeren van (milieukundig) bodemonderzoeken, waaronder het uitvoeren van diverse standaardwerkzaamheden zoals: • vooronderzoeken, • (land)bodemonderzoeken, • asbest-in-bodemonderzoeken, • onderzoeken naar: o de teerhoudendheid van asfalt, o de milieuhygiënische samenstellingen van funderingslagen, • partijkeuringen van grond, • infiltratieonderzoeken, • het opstellen van saneringsbestekken (plan van aanpak en meldingen mba’s graven en saneren) en milieukundige begeleiding. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Z26001348
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inschrijvingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële looptijd van twee jaar kan de opdracht twee maal met één jaar verlengd worden.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z26001348
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie inschrijvingsleidraad.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351500 Ground investigation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: