648443-2025 - Wettbewerb
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Zadanie 1: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Siarczanu żelazowego. Zadanie 2: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Chlorku poliglinu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie 1: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Siarczanu żelazowego. Zadanie 2: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Chlorku poliglinu
BeschreibungZadanie 1: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Siarczanu żelazowego. Zadanie 2: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Chlorku poliglinu
Vorherige Bekanntmachung299144-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na pilny charakter wykonania zadania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Siarczanu żelazowego.
BeschreibungZadanie 1: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Siarczanu żelazowego.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Chlorku poliglinu
BeschreibungZadanie 2: Zakup i bieżąca dostawa dla Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. w Częstochowie Chlorku poliglinu
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid