See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE
Beschreibung: ACHIZITIE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE defalcate pe 49 loturi conform informatiilor prezentate in caietul de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19 (inainte de data limita de depunere a ofertelor) Numărul de zile calendaristice înaintea termenului limită de primire a Ofertelor la care Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet la toate solicitările de clarificări şi/sau informaţii suplimentare primite de la operatorii economici interesaţi: 12
Interne Kennung: 4253650_2026_PAAPD1625000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACIDUM ZOLEDRONICUM 4MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU SOL.PERF.SAU PULB.PT.SOL.PERF.
Beschreibung: ACHIZITIE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE PENTRU PROGRAMUL NATIONAL DE ONCOLOGIE defalcate pe 49 loturi conform informatiilor prezentate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AFLIBERCEPT 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ATEZOLIZUMAB 1200MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AVELUMABUM 200MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BEVACIZUMABUM 400MG CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CABAZITAXEL 60 MG CONC. + SOLV. PT. SOL. PER
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CALCII FOLINAS 100MG SOL.INJ./PERF.SAU SOL.INJ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: CARBOPLATINUM 150MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: CARBOPLATINUM 450MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: CEMIPLIMABUM 350 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CETUXIMABUM 100MG-5mg/ml SOL.PERF.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: CISPLATINUM 25MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: CISPLATINUM 50MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: CYCLOPHOSPHAMIDUM 200MG PULB.PT.SOL.PERF./INJ.I.V.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: DACARBAZINUM 200 MG PULB. PT. SOL. INJ./PERF
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: DOCETAXELUM 80MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: DOCETAXELUM 160MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: DOXORUBICINUM 50MG CONC.PT.SOL.INJ/PERF.SAU PULB. PT. SOL.PERF
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: DURVALUMABUM 120MG CONC.PT.SOL. PERF
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: EPIRUBICINUM 50MG SOL.INJ/PERF.SAU CONC.PT. SOL.INJ
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: EPIRUBICINUM 100MG SOL.INJ/PERF.SAU CONC.PT. SOL.INJ
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: ERIBULINUM 0,44 mg/ml SOL INJ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: ETOPOSIDUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: FILGRASTIMUM 48 MU SOL.INJ.IN SERINGA PREUMPLUTA -0.5ML
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: FLUOROURACILUM 1000MG CONC.PT.SOL.INJ/PERF.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: GEMCITABINUM 1000MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: GEMCITABINUM 2000MG CONC.PT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: IRINOTECANUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: IRINOTECAN LIPZOMAL 43MG CONC. PT. DISPERSIE PERF
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: IPILIMUMAB 50 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: NIVOLUMABUM 100MG CONC. PT. SOL. PERFPT.SOL.PERF.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: NIVOLUMABUM 40 MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: OXALIPLATINUM 50MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU LIOF./PULB.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: OXALIPLATINUM 100MG CONC.PT.SOL.PERF.SAU LIOF./PULB.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: PACLITAXELUM 150MG CONC.PT.SOL.PERF FL.+TRUSA
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: PACLITAXELUM 100 MG CONC.PT.SOL.PERF FL.+TRUSA
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: PANITUMUMABUM 400MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: PEMBROLIZUMABUM 25MG/4ML - 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: PEMETREXEDUM 500MG PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: PERTUZUMABUM 420MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: RAMUCIRUMAB 100 MG PULB.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: TRASTUZUMABUM 150 mg CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: TRASTUZUMABUM EMTANSINUM 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: TRASTUZUMAB DUERUXECAN 100MG CONC. PT. SOL. PERF
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: TOPOTECANUM 4MG CONC. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: DOXORUBICINUM PEGYLATED 50 mg CONC. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: VACCIN BCG 100 MG PULB SI SOL. PENTRU SUSP INTAVEZICALA
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: TRABECTEDINUM 1 mg PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: SACITUZUMAB GOVITECAN 200 MG PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF
Interne Kennung: 49